Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista IS - group BI

referenční číslo: 1609844214 | aktuálnost: 09.02.2023

Pražská teplárenská a.s.

VEOLIA ENERGIE ČR, a.s. - Ředitelství společnosti
člen nadnárodní francouzské skupiny Veolia, přední český výrobce a dodavatel tepla
a elektrické energie, první nezávislý provozovatel sítě chladu v České republice

hledá člena svého týmu na pozici

Pracovní náplň:

  • Rutinní údržba business warehouse (administrace, denní monitoring načítání dat, ad-hoc korekce)
  • Tvorba webových reportů v INFOR BI
  • Analýza požadavků uživatelů na nové reporty a spolupráce při tvorbě
  • Denní komunikace s uživateli reportů
  • Návrhy a vývoj databází a modelů pro datové sklady
  • Integrace databází s interními ERP či CRM systémy
  • Ad-hoc analýzy dat

Nabízíme:

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení – cílové, mimořádné a další odměny
  • Pružná pracovní doba
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity – cafeterie, příspěvky na děti, úrazové pojištění, bezúročné půjčky, 30 dnů dovolené
  • Podpora profesního a jazykového vzdělávání

Požadujeme:

  • VŠ (ekonomického zaměření výhodou), vhodné i pro absolventy IT oboru
  • Zkušenost s databázovým vývojem (BI-Business Intelligence INFOR, MS SQL, ORACLE, HELIOS)
  • Znalost principů OLAP kostek (výhodou software INFOR BI)
  • Přesah do ETL nástrojů výhodou
  • Znalost programovacího jazyka VBA (VB výhodou) a T-SQL, MDX a XML
  • Znalost práce s MS OFFICE (Excel na vysoké úrovni)
  • Časová spolehlivost, preciznost, samostatnost a flexibilita
  • Zájem nadále se rozvíjet v oblasti BI, automatizace procesů

Místo výkonu práce:

  • Ostrava

Datum nástupu:

  • ihned / dle dohody

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce