Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr

referenční číslo: 1610041862 | aktuálnost: 10.02.2023

Pražská teplárenská a.s.

Teplo Neratovice, spol. s r.o., součást skupiny Veolia, dodává teplo do neratovických domácností, institucí a firem. Tepelná energie je dodávána z elektrárny Mělník I., kde vzniká současně s výrobou elektrické energie tzv. kogenerační výrobou. Do Neratovic je teplo přiváděno tepelným napáječem, který zároveň zásobuje i Prahu.

Pro zajištění tepelné pohody obyvatel Neratovic nyní hledáme posilu týmu - kandidátky / kandidáty na pozici Mistr.

Mistr

Jaká je pracovní náplň?

  • organizuje a řídí podřízené pracovníky v pracovních skupinách
  • spolupracuje s vedoucím provozu při zajišťování chodu předávacích stanic a rozvodných tepelných zařízení TN
  • koordinuje činnost pracovních skupin při odstraňování poruch a havárií, odstavování a najíždění tepelných zařízení
  • spolupracuje s vedoucím provozu na přípravě plánů údržby a investic
  • spolupracuje s vedoucím provozu při objednávání materiálu a služeb
  • dohlíží a kontroluje dodržování pracovních směrnic a předpisů podřízenými pracovníky
  • dohlíží a kontroluje dodržování bezpečnosti práce na pracovištích včetně používání prostředků OOPP
  • vede a kontroluje provozní evidenci včetně evidence docházky

U nového kolegy očekáváme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • orientace v energetice a teplárenství velkou výhodou
  • praktické zkušenosti s řízením kolektivu
  • zdravotní způsobilost i pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou
  • ŘP skup. B
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme vám:

  • trvalé a perspektivní zaměstnání ve významné energetické společnosti
  • zkrácenou pracovní dobu 37,5 hod. týdně (po-pá 6 – 14 hod.)
  • 9 dnů dovolené navíc ihned po nástupu (29 dnů/rok)
  • 33 000 bodů do cafeterie benefitů – na penzijní/životní pojištění, sport, dovolenou, kulturu, péči o zdraví, apod.
  • stravenky v hodnotě 130 Kč (s firemní dotací 91 Kč)
  • 13. a 14. mzda, prémie
  • nadstandardní péči o zdraví zaměstnanců a jejich blízkých v rámci programu Veolia Health Care a očkování proti vybraným nemocem

Místo pracoviště: Neratovice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Energetika, Řemesla, výroba, Strojírenství

Profese: elektrikář, elektrotechnik, mechanik, strojní zámečník, technik v energetice, mistr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce