Typ nabídky

Minimální mzda

Patentový Inženýr s NJ | Patentingenieur

referenční číslo: 20-10-399770 | aktuálnost: 03.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Baví Vás technologie, strojírenství a nebo patentové právo?

Umíte plynně Německy?

Zajímá Vás pojem Patentový inženýr?

Tak neváhejte, a přihlaste se!

Náš mezinárodní klient hledá experta ve strojírenství či přímo v patentovém právu. Naprosto jedinečně je zde možnost pracovat ze všech koutů republiky! (Praha/Liberec/Jihlava/Třebíč/Brno)

- Zodpovědnost za přípravu procesů už při zárodku projektu, přes publikování vynálezu a patentování
- Denní komunikace s inženýry zaměřenými na vynálezy, decision-makery a zástupci třetích stran
- Monitoring trhu průmyslu, konkurence a vlastnictví
- Vývoj a implementace strategie v rámci protekce práv a mezinárodní patentové strategie
- Řízení komunikace s právníky třetích stran včetně právních asistentů při rozepřích o patentová práva
- Podíl na kontrole smluv
- Práce jak v týmu tak i samostatně při řešení problémů

Požadujeme

- Vysokoškolské vzdělání v oboru (strojírenství, práva nebo přírodní vědy)
- Český a německý jazyk plynule! (B2+/C1) Budete denně pracovat s německy mluvícími kolegy a zpracovávat dokumenty v německém jazyce
- Anglický jazyk výhodou, ne nutností! (můžete se ho u nás i naučit :)
- Jakákoliv solidní zkušenost v oblasti patentového práva jsou výhodou (i školení)
- Silné komunikační a organizační dovednosti
- Schopnost a ochota pracovat v mezinárodním týmu
- Plánovací schopnosti a prioritizace
- Radost pracovat v automobilovém průmyslu, automotive technologie a oblasti patentů
- Plynulý německý jazyk slovem i písmem, anglický jazyk výhodou
- Řidičský průkaz B (ideálně aktivní řidič/ka)

Nabízíme

* 25 dnů volna
* pružná pracovní doba
* 13. mzda
* stravenky 130 Kč/den od zaměstnavatele (celkově 180 kč/den)
* Flexipass 500 Kč/měsíc (Sodexo)
* plně hrazené kurzy na odborný rozvoj a školení
* intenzivní využívání cizích jazyků a kurzy na pracovišti
* akce pro zaměstnance a jejich rodiny
* Goethe Institut kurzy a certifikáty (proplaceno)
* CAE kurzy a certifikát (proplaceno)
* Cervantes kurzy a certifikát (proplaceno)

Místo pracoviště: Hlavní město Praha, Praha,

Region: Praha, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské