Typ nabídky

Minimální mzda

IT recruiter | junior

referenční číslo: 16-14-400564 | aktuálnost: 24.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš rád/a práci s lidmi? Zajímáš se o personalistiku, ale zatím ještě nemáš potřebné zkušeností?

V IT je budoucnost...tak proč se nestát jeho součástí?

Do našeho brněnského týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici IT RECRUITMENT CONSULTANT!

Co u nás práce konzultanta znamená:

- odpovědnost za celkový proces náboru (od inzerce volných pozic, přes selekci životopisů, až k vedení pohovorů a prezentaci kandidátů)
- nebojíš se telefonovat
- zároveň tě baví práce v týmu - tady táhneme všichni za jeden provaz
- umíš být obchodníkem, kreativcem a někdy také i psychologem
- zvládáš komunikovat, řešit, analyzovat, ale také vyřizovat spoustu administrativy, která k naší práci patří
- umíš hledat cesty a nenecháš se odradit při prvním nezdaru
- máš chuť, energii a nebojíš se opravdu náročných úkolů
- hledáš různorodou práci, kde se rozhodně nebudeš nudit

Ať už jsi zkušený/á recruiter/ka, nebo čerstvý/á absolvent/ka - přihlas se a zjistí více!

Požadujeme

- nadšení a zájem o oblast HR
- orientace v oblasti IT technologií výhodou
- komunikativní angličtina
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
- ochota se učit
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

- kompletní zaučení na pozici
- až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené
- 2 sick days/rok
- 2 dny home office/týden
- flexibilní pracovní doba
- cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok
- stravenkový paušál
- příspěvek na multisport kartu
- telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
- kariérní posun
- příspěvek na životní/důchodové pojištění (po 2 letech)

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Město Brno, Brno,

Region: Jihomoravský kraj, Česká republika

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy