Typ nabídky

Minimální mzda

Aprobovaný učitel

referenční číslo: CAB-46911-80705 | aktuálnost: 21.04.2023

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

Učitel anglického a německého jazyka, českého jazyka, informační a komunikační technologie, ekonomických předmětů, písemné a elektronické komunikace, matematiky, cestovního ruchu, zeměpisu, občanské výchovy a odborných gastronomických předmětů

Požadujeme

Hotelová škola a Gymnázium Radlická přijme aprobovaného učitele / aprobovanou učitelku k výuce anglického a německého jazyka, českého jazyka, informační a komunikační technologie, ekonomických předmětů, písemné a elektronické komunikace, matematiky, cestovního ruchu, zeměpisu, občanské výchovy a odborných gastronomických předmětů. Zájemce prosíme o zaslání svého životopisu na novotnym@hs-radlicka.cz

Region: Praha

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport