Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Jsme mediální skupina MAFRA, jedna z nejsilnějších mediálních skupin na českém trhu.
Právě hledáme aktivního, motivovaného kolegu/kolegyni na pozici

Účetní

Osloví-li Vás tato pracovní příležitost a odpovídáte našim očekáváním, neváhejte a reagujte na tento inzerát. Těšíme se na Vaši odezvu!

Účetní

(referenční číslo: f29c1f51)

Popis pozice:

- komplexní zpracování účetnictví
- účtování přijatých faktur, vydaných faktur
- banka, pokladna, konfirmace pohledávek a závazků
- evidence majetku zařazení/vyřazení, inventarizace, odpisy
- zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
- příprava a zpracování přiznání DPH
- účtování drobných výdajů, kreditních karet
- spolupráce s auditory

Očekáváme:

- SŠ/VOŠ ekonomického směru
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- dobrá znalost podvojného účetnictví
- dobrá orientace v základních daňových a účetních zákonech (DPH, DZP)
- zkušenost s prací na PC (MS Office),
- odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení
- spolehlivost a samostatné analytické myšlení
- systematický a zodpovědný přístup k práci
- znalost SAPu vítána

Nabízíme:

- motivující finanční ohodnocení
- týden dovolené navíc
- zaměstnanecké benefity (stravenky, slevové akce a volné vstupy)
- možnost profesního a osobního růstu
- atraktivní pracoviště v centru Prahy (ANDĚL MEDIA CENTRUM, Praha - Smíchov, blízko metra B - Anděl)
- práce na pracovní smlouvu, nástup ihned popř. dle dohody

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita