Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Team leader oddělení vývoje a výzkumu #6627228 (Praha, CZ)

referenční číslo: 6627228 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Team leader oddělení vývoje a výzkumu #6627228 (Praha, CZ)

Náplň práce

People Consulting s.r.o.
hledá DIPLOMATICKOU OSOBNOST s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost z oblasti výzkumu a vývoje automotive. Zajímáte se o vývoj a inovace v AUTOMOTIVE průmyslu? Máte skvělé komunikační, manažerské schopnosti a zkušenost s vedením týmu lidí? Nebojíte se výzev a hledání řešení je Vám blízké? Tak ČTETE DÁL, právě VY můžete být:

TEAM LEADER ODDĚLENÍ VÝVOJE a VÝZKUMU 

Popis pozice / Náplň práce: Zodpovědnost za vedení, výsledky a cíle R&D oddělení Zodpovědnost za dodržování rozpočtu oddělení a plnění obchodních plánů Zodpovědnost za strategický obchod a péče o klienty Nábor, podpora, vedení, hodnocení, rozvoj a motivování lidí pracovního týmu (10-25 lidí)  Monitorování technologických trendů a podílení se na technologické strategii společnosti Vyjednávání s kontraktory a dodavately Minimalizování rizik, zajisťování zdrojů, nákladů a včasné ukončení projektu Spolupráce na rozvoji inovativních technologií Zodpovědnost za projekty, prezentace projektů  Náš klient požaduje: VŠ vzdělání technického zaměření  Zkušenost s vedením týmu lidí PODMÍNKOU Praxi ve vývoji či výzkumu electronics 3-5 LET PODMÍNKOU Velmi dobrá úroveň anglického jazyka - firemní jazyk je AJ - PODMÍNKOU, NJ velkou výhodou Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti Vnitřní motivovanost, lidský přístup, přirozenou osobnost Logické a analytické myšlení, orientace na krátkodobé i dlouhodobé cíle Organizační schopnosti s důrazem na detail Schopnost rychle porozumět problematice Řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič  
Náš klient nabízí: Možnost podílet se na vývoji špičkových produktů pro prvotřídní klientelu Perspektivní a zajímavou práci v rostoucím odvětví Výborné finanční ohodnocení a bonusy závislé na Vašich výsledcích Stabilní prostřední v mezinárodní společnosti Možnost dalšího osobního i profesního růstu (profesní i jazykové kurzy) Výborný a přátelský tým i management Flexibilní pracovní doba Výborné managerské i zaměstnanecké  benefity - velká kafeterie bonusů, zvýhodněný operativní leasing, týden dovolené navíc, stravenky, ... Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní Michaelu Madovou - telefonicky na čísle +420 725 808 370 nebo e-mailem na adrese michaela.madova@peopleconsulting.cz.
 
Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Management, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní