Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný rada - projektový/á manažer/ka do Odboru Technické asistence/Nákladů státu na administraci

referenční číslo: FE45CCD7 | aktuálnost: 23.09.2016

Státní fond životního prostředí České republiky

Náplň práce

Náplň činnosti na služebním místě spočívá:
- v administraci projektů technické pomoci OPŽP (SFŽP, MŽP, AOPK),
- v konzultaci s odbornými garanty projektů na SFŽP/koordinátory projektů,
- posuzování a určování přijatelnosti projektového námětu, v kontrole dodržování stanovených termínů a parametrů projektu,
- v kontrole veřejných zakázek,
- určování způsobilosti výdajů v rámci projektů TP OPŽP dle předpisů OPŽP,
- tvoření a vyhodnocování přehledů čerpání prostředků, přípravě podkladů pro kontroly a audity, zabezpečování součinnosti během probíhajících kontrol a auditů;
- administrace projektů v MS2014+, zpracovávání dat a přehledů v MS Excel.

Požadujeme

Požadavky a způsob přihlášení naleznete pod následujícím odkazem:

Mzda: 20 990 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální