Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda - vykládka/nakládka zásilek, 95 Kč/hod

referenční číslo: FE4181E7 | aktuálnost: 01.09.2017

Hofmann Wizard s.r.o.

Náplň práce

Nakládka a vykládka poštovních balíků z kamionů na výškově nastavitelný pás, (balíky až do hmotnosti 20 kg) - Práce je s ohledem na fyzickou náročnost vhodná pro fyzicky zdatné muže.Možnost prodloužených směn (5.30 -8:00- dle domluvy, možnost práce na odpoledních směnách (17 -22 hod, vážení a zadávání dat), možnost kombinace s dalšími brigádami v nabídce, možnost volby jednotlivých směn/pracovních dnů dle Vašich možností.

KDY: nástup ihned
KDE: Plzeň - Borská Pole

POŽADUJEME: trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, 100%tní docházku

NABÍZÍME : 95 Kč/hod ,možnost dlouhodobé spolupráce

V případě zájmu nás prosím kontaktujte osobně v Plzni na Prešovské 4 (na Nám.Republiky naproti drogerie Rossmann) v Po až Pá v době od 8 do 17hod, nebo od Po do Pá mezi 8-17hod na našem telefonu ( 377 221 935) nebo emailem na eva.sladka@hofmann-personal.cz s uvedením Vašeho stručného životopisu včetně telefonního čísla a pozice, o kterou máte zájem - budeme Vás kontaktovat.

Mzda: 95 - 104 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Prešovská 4, Plzeň, 30100

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní