Typ nabídky

Minimální mzda

PR manager

referenční číslo: FDA2E1D2 | aktuálnost: 02.05.2017

PERSONALISTÉ.CZ

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

PR manager

Náplň práce

Naším klientem je velká stabilní společnost se sídlem v Pardubickém kraji, aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

PR manager

Vaše zodpovědnost

- nastavení a řízení komunikační strategie společnosti
- plánování a tvorba PR kampaní, propagace společnosti, organizace firemních akcí
- aktivní spolupráce na vytváření image společnosti, tvorba firemních článků, tiskových zpráv, jednání s médii
- úzká spolupráce s top managementem společnosti
- řízení útvaru komunikace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- VŠ vzdělání + minimálně 4 roky praxe v PR či marketingovém oddělení
- managerská zkušenost je výhodou
- schopnost komunikace s širokým spektrem partnerů, svědomitost, zodpovědnost, důslednost
- výbornou uživatelskou znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. "B"

Co vám můžeme nabídnout

- zodpovědnou pozici u stabilního zaměstnavatele
- odpovídající mzdové ohodnocení
- kombinaci managerské a samostatné práce na zajímavých projektech

Region: Pardubický kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Profese: marketingový ředitel/manažer, marketingová strategie, PR manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální