Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní a produktový inženýr (P3595)

referenční číslo: FCB372E0 | aktuálnost: 27.07.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Kandidát na této pozici bude zodpovídat za podporu zavádění automatizace, zavádění nových výrobních produktů a procesů, optimalizaci výrobních a skladových procesů;
dál bude mít na starosti přímou inženýrskou podporu výroby a skladování; přípravu technické dokumentace a pracovních instrukcí;
bude spoluprácovat s oddělením IT při vytváření/úpravách IT systému včetně přípravy specifikací systémů

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, komunikativní znalost AJ, pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky), znalost optimalizačních metod a procesního inž. výhodou;
komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, týmovost

Nabízíme

Práce ve velmi dynamické zahraniční společnosti, plat podle zkušeností kandidáta, na této pozici může pracovat i absolvent VŠ (odpovídajícího zaměření) s praxí při studiu; nástup možný ihned!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: procesní inženýr, project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy