Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr dodavatelské kvality (P3982)

referenční číslo: FCA22D63 | aktuálnost: 22.11.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Zaměstnanec na této pozici je zodpovědný za externí dodavatelské audity dle VDA6.3 se zaměřením na kvalitu výrobku a stabilitu procesu;
spolupracuje na periodickém hodnocení dodavatelů a organizuje jednání s dodavatelem vedoucím ke zvýšení
kvality výrobku a stability výrobního procesu u dodavatele;
zajišťuje vkládání technické dokumentace a jejích změn na PPAP;
schvaluje a kontroluje schvalovací listy pro nové materiály,
připravuje a eviduje schválené a limitní vzorky;
vytváří a aktualizuje pracovní instrukce pro kontrolory kvality

Požadujeme

ÚSO/SŠ vzdělání nejlépe technického směru, komunikativní znalost AJ, praxe alespoň 2 roky na obdobné pozici; znalost nástrojů kvality (VDA 6.3., PPAP apod.); flexibilita, samostatnost, pečlivost, ŘP sk. B

Nabízíme

Zajímavá a samostatná práce, možnost osobního a profesního růstu, školení, zaměstnanecké benefity,
odpovídající mzdové ohodnocení

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Profese: inženýr kvality, kvalitář, specialista ISO

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení