Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný/á účetní

referenční číslo: FB92E359 | aktuálnost: 02.05.2017

TEMPUS NET s.r.o.

Developerská a investiční společnost Tempus Investment a.s. hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: Samostatný/á účetní

Náplň práce

Na této pozici bude zaměstnanec zodpovědný za:

• Vedení a zpracování podvojného účetnictví menšího rozsahu
• Zpracování běžných účetních operací finančního účetnictví, účetních výkazů agendy DPH
• Zpracování daňových přiznání k daní z nabytí nemovitých věcí,
• Komunikaci s externími daňovými poradci při zpracování daňových přiznání

Požadujeme

Pro tuto pozici je podmínkou:

• Relevantní praxe v oboru, minimálně 5 let
• Znalost účetní legislativy
• Dobrá komunikační a prezentační dovednost
• Komplexní znalost MS Excel
• Znalost vhodných účetních SW
• Schopnost pracovat samostatně i jako člen týmu
• Loajalita
• Časová flexibilita a spolehlivost

Pro tuto práci je výhodou:

• Znalost daňových zákonů
• Předchozí působení ve společnosti z oboru developmentu a stavebnictví
• Zkušenost z práce s účetním SW Money S3

Nabízíme

• Termín nástupu: ihned

• Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 21 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Místo pracoviště: Radlická, Praha 5

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita