Typ nabídky

Minimální mzda

Project Engineer

referenční číslo: FB006D9A | aktuálnost: 06.02.2017

Hofmann Wizard s.r.o.

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v Plzni, hledáme vhodného kandidáta.

Náplň práce

• Plánování a vedení jednotlivých projektů
• Dohled nad dodržováním termínů, sestavování časového harmonogramu projektu
• Zajištění včasného dodání dokumentace
• Přímá komunikace se zákazníkem
• Sledování pokroku, kvality a nákladů; řešení jak technické, tak organizační otázky během běhu projektu
• Tvorba analýz, budgetů, plánování
• Komunikace napříč společnosti
• Pravidelné reportování vedení o stavu projektu

Požadujeme

• VŠ vzdělání (minimálně bakalářský titul) v oboru strojírenství nebo elektrotechniky
• AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
• Znalost 2D / 3D CAD systému (SolidWorks, Catia nebo Inventor ..)
• Velice dobrá znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Project), znalost ERP systému
• Znalost předpisů letové způsobilosti (CS-25) výhodou
• Vynikající komunikační dovednosti
• Ochota cestovat

Nabízíme

• zázemí mezinárodní společnosti
• 5 týdnů dovolené
• závodní stravování
• příspěvky na dojíždění

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita