Typ nabídky

Minimální mzda

Nástrojář vstřikolisovny

referenční číslo: FA560D0E | aktuálnost: 15.05.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

• Správa forem ve vlastní výrobě i u externích dodavatelů:
• Plánování a řízení oprav a korekcí
• Audity stavu forem
• Dohled nad konstrukcí a výrobou nových forem
• Spolupráce při vytváření cenových kalkulací a termínových plánů pro nové formy
• Vytváření dokumentace k formám (plány údržby, životopisy forem, apod.)
• Spolupráce při vzorování forem
• Ve spolupráci s technologem zajištění údržby a oprav forem v externích nástrojárnách
• Spolupráce s vedením vstřikovny a odd. kvality na zvyšování kvality dílů
• Vytvoření týmu a vybudování nástrojárny

Požadujeme

• OU/ SŠ strojní, obor nástrojař
• Zkušenosti s údržbou a opravami plastikářských forem
• Zkušenosti s konstrukcí forem
• Znalost technologií konstrukce forem (horký kanál, uzavíratelná tryska, hydraulické tahače jader, vícestupňové vyhazování, apod.)
• Znalost technologie vstřikování plastů
• Dobré komunikační schopnosti
• Ochota cestovat
• znalost NJ nebo AJ na velmi dobré úrovni
• ŘP sk. B
• Znalost SAP výhodou
• Zkušenosti s CAD programy výhodou

Nabízíme

• 13. plat
• příspěvek na penzijní připojištění
• 5 dní dovolené navíc
• firemní stravování
• vzdělávání, kurzy
• NÁBOROVÝ PŘÍPLATEK

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: nástrojař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity