Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatná/Ý účetní ve výrobní společnosti

referenční číslo: S015/080816 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Pro našeho klienta, obchodní a výrobní společnost, hledáme vhodnou/vhodného kandidátku/kandidáta na pozici:
samostatná/Ý účetní ve výrobní společnosti

Náplň práce

- Komplexní účetní agenda
- Účtování skladových operací, měsíční závěrka skladů
- Kontrola saldokont na hlavní knihu
- Kontrola a zaúčtování služebních cest, hotovostní vyúčtování
- Reporting, Intrastat
- Spolupráce na ročních uzávěrkách a auditu
- Cca 1x měsíčně služební cesta

Požadujeme

- SŠ vzdělání ekonom.směru
- min. 3 roky praxe na samostatné pozici
- Samostatnost a aktivní přístup
- Uživatelská znalost MS Office
- Nástup možný ihned

Nabízíme

- Zodpovědnou práci v sehraném týmu stabilní společnosti
- Možnost dalšího vzdělávání
- Firemní benefity
- Místo výkonu práce Praha 4

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: finanční účetní, hlavní účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita