Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér 3D

referenční číslo: F9B8A4F4 | aktuálnost: 31.07.2017

HAUSER spol. s r.o.

Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Náplň práce

Návrhy konstrukčních změn
Příprava dokumentace a podkladů pro výrobu
Spolupráce s vývojovým oddělením mateřské firmy v Rakousku
Po zapracování možnost konstrukce moderní chladící techniky a zařízení

Požadujeme

VŠ / SŠ technického směru (strojírenství, chladírenská technika, elektro, apod.)
Znalost systému Creo (dříve ProEngineer), popř. Inventor, Solidworks, Catia nebo Solid Edge
Znalost němčiny nebo ochota se jazyk během 1. roku doučit (zaplatíme Vám jazykové kurzy)
Praxe v konstrukci výhodou
Ochota učit se nové věci

Nabízíme

Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Různorodou a perspektivní práci - pozice je vhodná pro absolventy i zkušené uchazeče (máme více volných míst)
Možné zaškolení u mateřské firmy v Rakousku
Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
Smlouvu na dobu neurčitou
Flexibilní pracovní dobu
Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na bydlení

Místo pracoviště: Kaplice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy