Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista obchodních informačních systémů

referenční číslo: F8856911 | aktuálnost: 02.05.2017

B. Braun Medical s.r.o.

Náplň práce

Rozumíte si s logistickými informačními systémy a chcete se podílet na jejich správě a rozvoji. Baví vás elektronická komunikace se zákazníky?

NÁPLŇ PRÁCE:
- Správa e-shopu společnosti
- Podpora logistických modulů systému SAP
- Správa jednotného systému obchodních nabídek a produktových ceníků
- Spolupráce na projektech Logistické sekce

Požadujeme

- VŠ vzdělání (ekonomie či technický směr výhodou)
- Praxi min. 2 roky
- Znalost projektového řízení výhodou
- Zájem o oblast elektronické komunikace, IT, moderních technologií
- Dobré analytické myšlení
- Pečlivost, spolehlivost, odpovědnost
- Dobré organizační a komunikační dovednosti
- Schopnost samostatného řešení úkolů, flexibilitu
- Perfektní znalost práce na PC (MS Office, pokročilý Excel)
- Znalost práce v modulech SD a MM (SAP) výhodou
- Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

- Stabilní a silné zázemí nadnárodní společnosti
- Zajímavou, samostatnou a dpovědnou práci
- Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
- Nadstandardní program zaměstnaneckých výhod
- Příjemné a moderní pracovní prostředí
- Motivační finanční ohodnocení

Místo pracoviště: Praha 4, sídlo společnosti se nachází v komplexu " The Park"

Region: Praha

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální