Typ nabídky

Minimální mzda

Předák skladu

referenční číslo: F80E4B71 | aktuálnost: 30.11.2016

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

AGC Distribution Czech s.r.o., je jedna z 15 dceřiných společností AGC Flat Glass Czech. Zabývá se prodejem, velkoobchodem se sklem. v ČR má dvě pobočky (Olomouci a Klíčany u Prahy). Nově otevírá pobočku v Příbrami.
Toto lokální distribuční centrum (LDC) o rozloze 1.000m2 je schopno skladovat základní neopracovaná skla ve formátel DLF, přířezy i skla pevně daných rozměrů.
Naskladněno je neustále okolo 6.500 tabulí skel, o které se starají celkem 3 pracovníci.
Zákazníci zde mohou vybírat z více než 200 položek z kompletního sortimentu základních skel AGC, určených pro interiérové i exteriérové aplikace.
více informací o společnosti AGC na: www.yourglass.com nebo www.agc-glass.cz

Náplň práce

zodpovídá za stav sklad. zásob ve svěřeném úseku
odpovědnost za řádný příjem zboží z jednotlivých předávacích míst do skladu jakož i výdej ze skladu
odpovědnost za správné uložení zboží
odpovědnost za plynulou přípravu zboží podle plánu expedice
odpovědnost za plynulou nakládku podle plánu expedice
odpovědnost za bezpečnou manipulaci, uložení a zajištění zboží na dopravních prostředcích
odpovědnost za správnost dokladů k jednotlivým expedicím a přesné potvrzování všech údajů
odpovědnost za příjem dovezeného (popř. reklamovaného) zboží
odpovědnost za odstraňování závad, jež by mohly vést k poškození a v případě jejich vzniku určuje příčiny
odpovědnost za správné a přesné vedení evidence v síti SAP včetně pravidelných kontrol skutečného stavu s evidenčním, včetně místa uložení
kontrola úplnosti zakázek podle průvodního dokladu
odpovědnost za dodržování příslušných pracovních předpisů a předpisů BOZP, PO, ŽP, MV a ZZ
odpovědnost za ekonomické hospodaření se svěřenými prostředky (HIM, DHIM, OOPP, PHM, teplo, el.energie)
odpovědnost za pracovní kázeň podřízených a pořádek na jednotlivých pracovištích
evidence odesílaných i vrácených stojanů (vlastních i dodavatelských), fyzická kontrola vrácených stojanů vč. zápisu o jejich poškození a vystavení následných dokladů
práce v SAP související s činností a fungováním skladu (zaučíme)

Požadujeme

Jeřábnický a vazačský průkaz (může být i propadlý)
Praxe na obdobné pozici výhodou
Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti
pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku, v případě spokojenosti obou stran, automatické prodloužení na dobu neurčitou
nástupní plat 23.000-24.000,-Kč
jednosměnný provoz, pracovní doba (po-pá: 7.00-15.00 hod.)
týden dovolené nad rámec Zákoníku práce (celkem 25 dní ročně)
3 dny „Sick-day“
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní a životní připojištění

Mzda: 23 000 - 24 000 Kč

Místo pracoviště: Příbram, V Lukách 326

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Kontrakt

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity