Typ nabídky

Minimální mzda

Práce v čistém 2 směnném provozu vhodná pro ženy - mzda od 17 000 Kč/ měs. + příplatky, stravenky

referenční číslo: F7282128 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích hledáme vhodné uchazeče na pozice operátor výroby - kontrolor oblečení.

Náplň práce

- rozbalování zásilek
- třídění zboží
- kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
- skenování kódů, tisk etiket
- odstraňování drobných závad zboží
- ruční žehlení, udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

- schopnost zaučit se během placeného třítýdenního školení (podmínkou je 100% docházka)
- vzdělání: vyučen (v textilním oboru výhodou)
- ochota naučit se novým věcem
- základní znalost práce s PC
- velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
- spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
- pečlivost, zodpovědnost, loajalita

Nabízíme

-    nástup možný IHNED
-    místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
-    mzda 104Kč/hod. + příplatky za přesčasy a dle zákona, výkonnostní bonus
-    2směnný provoz (5.30 - 13.30 ranní, 14.00 - 22.00 odpolední)
-       stravenky 60 Kč
-       5 týdnů dovolené
-    výborná dopravní dostupnost – MHD
-    práce ve stabilní společnosti
-    práce vhodná pro ženy, studenty i důchodce

PRO VÍCE INFORMACÍ VOLEJTE ZDARMA 800 100 110!

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní