Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor jakosti - PO obrábění (Uničov)

referenční číslo: F4308F64 | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • vypracování protokolů z výsledků zkoušek
  • měření rozměrů po opracování, měření odchylek tvaru a polohy, celková kontrola opracování
  • řízení neshodného výrobku (identifikace neshodného výrobku, vystavení HON nebo HON-VVV)

Požadujeme

  • SOU v oboru strojírenství
  • praxe min. 1 rok
  • znalost práce s délkovými měřidly
  • znalost norem v oblasti opracování
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • znalost práce na PC
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Místo pracoviště: 78391 Uničov - Brníčko 1032

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Management, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity