Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor/IT Specialist (kod_LH)

referenční číslo: F412AED9 | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

Do jednotky Rozváděčů VN v Brně hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Programátora / IT specialisty se znalostí objektového programování a SQL. Hlavním úkolem této pozice je vytváření a rozvoj aplikací pro potřeby efektivního fungování všech oddělení dané jednotky.

Náplň práce

- Vývoj a podpora softwarových systémů ve výrobním podniku
- Příprava a aktualizace dokumentace vyvinutých softwarových systémů
- Školení interních uživatelů vyvíjených softwarových systémů
- Podpora automatizace rutinních úloh související se SW a HW
- Podpora implementace IT ve výrobním prostředí
- Spolupráce na projektech souvisejících s IT (SW / HW specifikace, ad.)
- Spolupráce při realizaci globálních IT projektů v souladu se strategií ABB

Požadujeme

- SŠ/ VŠ se zaměřením na IT
- Zkušenosti s vývojem Windows a Web aplikací
- Znalost objektového programování, .NET, C#
- Znalost SQL
- Znalost Javascript, VBA výhodou
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Aktivní přístup v komunikaci, předávání informací a řešení problémů

Splňujete požadavky?
Dejte nám o sobě vědět a my Vám dáme příležitost!

Nabízíme

- Zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy
- Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování ve firemní jídelně ad.)

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce .

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita