Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový manažer - náhradní díly #6612237 (Praha, CZ)

referenční číslo: 6612237 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, obchodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE – náhradní díly, PKW, aftermarket, vhodné osobnosti na pozici:

PRODUKTOVÝ MANAŽER - NÁHRADNÍ DÍLY

Popis pozice / Náplň práce:
·         Rozvoj stávajícího a zavádění nového zboží (náhradní díly na osobní vozy)
·         Zodpovědnost za přidělený sortiment
·         Příprava cen a sledování konkurence
·         Plánování prodeje a marketingové akce
·         Komunikace se stávajícími dodavateli
·         Vyjednávání nákupních podmínek
·         Po čase převzetí celého oddělení

Náš klient požaduje:
·         SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického zaměření)
·         Praxi na obdobné pozici PODMÍNKOU
·         Orientaci v sortimentu autodílů PODMÍNKOU
·         Velmi dobrou znalost práce na PC (zejména Excel)
·         Komunikativní znalost AJ výhodou
·         Výborné komunikační, analytické a organizační dovednosti
·         Dynamickou, samostatnou osobnost s orientací na výsledky a chutí pracovat
·         Se zájmem o automobilový trh a chutí se učit novým věcem

Náš klient nabízí:
·         Zázemí silné prosperující společnosti s mezinárodní působností
·         Velmi dobré finanční ohodnocení s motivačním systémem odměňování
·         Zodpovědnou a samostatnou práci na hlavní pracovní poměr
·         Mobilní telefon, notebook, flexibilní pracovní dobu
·         Nástup možný ihned či po vzájemné dohodě
·         Místo výkonu práce: Praha

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „odpovědět“.
Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní Nikolu Drábkovou pod +420 725 790 750 nebo na emailu nikola.drabkova@peopleconsulting.cz .

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů
do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování
Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí
až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Management, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní