Typ nabídky

Minimální mzda

Klientský pracovník - až 45 000 Kč - pobočka Brno

referenční číslo: F2B51FF9 | aktuálnost: 11.12.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Náš klient, mezinárodní investiční pobočka, která působí na trhu více jak 40 let hledá do svých nových prostor v Praze a v Brně nové kolegy pro správu a posílení stávajícího teamu.

Nabízíme:
- zázemí jedné z nejúspěšnějších mezinárodních společností v oboru, se sídlem v Praze a Brně
- pracovní doba PO-PÁ
- práce na HPP
- mzdu 15 000 Kč + provize - možnost ovlivnit příjem vlastní aktivitou
- moderní a atraktivní pracovní prostředí, práci v příjemném pracovním týmu
- velmi dobré a profesionální vedení po celou dobu spolupráce
- možnost nastartování nové kariéry - získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe
- širokou možnost osobního a profesního rozvoje
- pozice s karierním postupem
- nástup možný Ihned, dle dohody s kandidátem

Náplň práce:
- Marketingová kampaň cílená na klienty
- Správa a support klientský požadavků
- Zakládání klientských investičních účtů – technická podpora
- Tvoření, řízení a realizace komunikačních aktivit
- Kontakt osobní, telefonický, po emailu
- Práce s interním systémem společnosti
- Zajišťování podpory a práce v teamu – propagace firmy
- Lehká administrativa s reportingem

Kandidátům nabízíme velmi podrobné měsíční zaškolení, profesionální vedení, poradenství, po zapracování pružnou pracovní dobu.

Požadujeme:
- řádně ukončené SOU/ SŠ vzdělání
- trestní bezúhonnost
- dobré komunikační schopnosti
- cílevědomost, spolehlivost, dochvilnost
- uživatelskou znalost práce na PC
- cizí jazyk výhodou – ne podmínkou
- předchozí praxe v obchodu a servisu výhodou
- aktivní zájem o profesní a budoucí kariérový růst v rámci společnosti
- nástup možný Ihned, případně dle dohody s kandidátem

Váš strukturovaný životopis zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře.
Prosíme o uvedení pobočky, na kterou se hlásíte (Praha nebo Brno) a termínu nástupu.
Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Mzda: 45 000 Kč

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy