Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní stavbyvedoucí

referenční číslo: 491 | aktuálnost: 08.02.2017

ALP consulting

Pro našeho klienta, významného generálního dodavatele staveb s dlouholetou tradicí v oblasti přípravy a realizace projektů pozemních, dopravních, občanských, průmyslových staveb a energetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Náplň práce

  • celkové řízení stavby včetně všech stavebních činností
  • spolupráce s klientem
  • vedení stavby a stavební dozor
  • řízení výstavby stavebních objektů
  • zodpovědnost za plynulost svěřeného úseku stavby
  • dohled nad dodržováním technických a ekonomických parametrů
  • dodržování stanovovaných koncepcí a technických řešení stavby
  • komplexní zajišťování stavby a podmínek pro kontrolní prohlídky stavby
  • vedení příslušné dokumentace (stavební deník, denní hlášení stavby, náklady na dokončení stavby aj.)
  • spolupráce s externími subjekty (technický dozor investora, autorský dozor, koordinátor BOZP, správci sítí, místní úřady aj.)
  • koordinace podřízených mistrů a techniků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • zkušenosti s řízením staveb a stavebního dozoru
  • plánování, nákladů a kontrola provádění staveb
  • praxi nejméně 5 let na pozici samostatného stavbyvedoucího
  • orientace ve stavebních výkresech a znalost vedení provozní dokumentace
  • řízení technologických a pracovních postupů výstavby
  • organizační dovednosti, spolehlivost
  • samostatnost při řešení problémů
  • dobrá znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení (odrážející vzdělání a zkušenosti) s bonusovým systémem

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Region: Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita