Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá nové kolegy na pozici:

Elektroinženýr – vývoj HW

referenční číslo: F217DF42

Náplň práce

  • vývoj elektroniky osvětlovacích systémů se světelnými zdroji LED
  • návrh a ověření robustních obvodových řešení automobilových světelných systémů
  • tvorba technických specifikací na základě požadavků zákazníka
  • spolupráce s týmy optické a mechanické konstrukce v projektovém týmu
  • řešení technických otázek se zákazníkem a s dodavateli

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru - elektro
  • zkušenost s návrhem obvodových zapojení, orientace v oblasti LED a spínaných zdrojů výhodou
  • schopnost sestavit a ověřit vzorky (měření s multimetrem, osciloskopem, spektrálním analyzátorem)
  • znalost nástrojů pro návrh a simulaci elektronických obvodů (Altium, OrCAD, LTSpice, apod.)
  • orientace v oblasti měření EMC výhodou
  • anglický jazyk – středně pokročilá úroveň

Nabízíme

  • pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
  • 25 dní dovolené
  • Sick Days – 2dny/rok
  • příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • příspěvek na stravování
  • variabilní bonusový systém
  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Telekomunikace, Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné