Typ nabídky

Minimální mzda

Do kmenového stavu přijmeme uchazeče na pozici - Skladník ve výrobě, 23 000 Kč + příplatky

referenční číslo: F1814600 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastových součástí do automobilů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici SKLADNÍK ve VÝROBĚ.

Náplň práce

- správné označení materiálu při výrobě a jeho vrácení na sklad
- zastup manipulanta, který zajišťuje přísun surovin ke stroji
- zajištění odvozu nepotřebného materiálu z výrobní haly
- kontrola toku zboží ze skladu, jeho správnost i množství
- závoz obalovin určených k výrobě, odvoz hotové výroby na expediční sklad

Požadujeme

- oprávnění k řízení VZV (možno obnovit u zaměstnavatele)
- praxe výhodou
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Profese: skladník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy