Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant potrubních tras

referenční číslo: 476 | aktuálnost: 08.02.2017

ALP consulting

Naším klientem je společnost, která pracuje pro zahraniční a tuzemské investory v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Firma nabízí kompletní inženýring a všechny stupně projektů včetně autorského a stavebního dozoru, ve všech profesích.
Pro posílení a rozšíření týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

  • Projektování potrubních systémů a tras v oblasti chemického, potravinářského nebo farmaceutického průmyslu
  • Zadání a specifikace pro výrobu potrubí
  • Tlakové výpočty
  • Zpracování rozpočtů a nákladů
  • Soupisu zařízení a technologické zadání
  • Půdorysy potrubních systémů
  • Detailní výkresy potrubí (uspořádání)
  • Potrubní řezy, izometrické a typické výkresy potrubí

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání - strojního zaměření - stroje a zařízení
  • Praxe v oblasti projektování prostor pro chemické, potravinářské a farmaceutické provozy je výhodu
  • Dobrá znalost Plant 3D nebo jiného 3D softwaru
  • Praxe v projekci potrubních tras

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Kreativní a různorodá práce spojená s osobním rozvojem
  • Moderní neformální pracovní prostředí
  • Možnost seberealizace a profesního růstu

Informace o pracovním místě:

  • Místo výkonu práce – Praha
  • Druh pracovního poměru - plný pracovní úvazek
  • Nástup možný dle dohody

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita