Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - bezpečnostní systémy EZS, EPS, cctv

referenční číslo: S037/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro velkou elektrotechnickou, inženýrskou společnost, která se zabývá projektovým řešením, realizací a následným servisem elektrotechnických bezpečnostních systémů zaměřených na EPS, EZS, CCTV, hledáme vhodného kandidáta / vhodnou kandidátku na pozici:
SERVISNÍ TECHNIK - bezpečnostní systémy EZS, EPS, CCTV
Vaším úkolem bude participovat na zajištění servisu instalovaných elektrotechnických systémů např. pro EPS, EZS, CCTV apod.
Budete pracovat na projektech především v Praze, ale i jinde v Čechách. Půjde o pravidelnou údržbu, opravy a řešení poruch instalovaných systémů v komerčních objektech.

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ elektro
- zkušenost z instalací a servisu bezpečnostních systémů v budovách
- Vyhláška č. 50 Sb., minimálně §6
- znalost systémů EPS, EZS, ....
- vztah k IT a případně programování systémů výhodou

Nabízíme

Nabízíme stabilní zaměstnání ve společnosti s dobrým postavením na trhu. Možnost participovat na technicky zajímavých projektech.

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita