Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér jednoúčelových strojů #4270203 (Mladá Boleslav, CZK)

referenční číslo: 4270203 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušené 3D konstruktéry, kteří mají zájem o vedení celých projektů a další rozvoj

KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ

Náplň práce:
- Vývoj a konstrukce jednoúčelových strojů, výrobních zařízení a jejich součástí (zejména pro automobilový průmysl) Konstruování ve 3D CAD systémech Technická jednání se zákazníkem a zástupci ostatních profesí Zpracování kalkulací a podkladů pro výběrová řízení Zpracování technické dokumentace pro zadání do výroby Kontrola výroby Autorský dozor v místě instalace

Náš klient nabízí: Roční výkonové prémie 25 dní dovolené Příspěvek zaměstnavatele na stravování Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění Notebook, případně mobilní telefon Jazykové kurzy Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
Náš klient požaduje: Znalost práce s 3D CAD systémy (Catia V5, ProEngineer, SolidWorks, Inventor apod.) Komunikativní znalost německého popř. anglického jazyka Samostatnost, zodpovědnost, kreativitu Aktivní přístup k vlastnímu odbornému rozvoji 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně Řidičský průkaz skupiny B Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu petra.simankova@peopleconsulting.cz.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní