Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř, obchodník, 100% podpora, Praha 6 - Dejvice

referenční číslo: EFBEAE8A | aktuálnost: 06.02.2017

EVROPA services s.r.o.

Evropa realitní kancelář Praha 6 - Dejvice přijme do svého týmu realitní makléře. Nabízíme skvělé výhody a auta pro všechny. Zasílejte své životopisy a přidejte se k nám. Chcete-li uspět ve světě realit, rádi Vás uvítáme ve svém týmu. Těšíme se na Vás.

Náplň práce

- Zprostředkování prodeje nemovitostí
- Prohlídky nemovitostí
- Vedení obchodních jednání
- Poradenská činnost

Požadujeme

- Pozitivní očekávání
- Orientaci na cíl
- Prozákaznický přístup
- Zkušenost z obchodu výhodou
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- 100% podpora nejen do začátku
- Nulové poplatky a náklady
- Motivační provizní systém
- Pravidelná školení v Business Academy Evropa
- Služební automobil i pro soukromé účely
- Telefon s neomezeným voláním a internetem
- Inzerce na více jak 200 realitních serverech
- Monitoring zakázek

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč

Místo pracoviště: Dejvická 2, Praha 6 - Dejvice

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality, Služby, osobní služby, au-pair

Profese: makléř, dohodce, obchodní zástupce, prodejce, key account manager, manažer partnerského prodeje, obchodní asistent, realitní makléř

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Seniory, Rodiče s dětmi, Absolventy