Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce - úklidová chemie (P3956)

referenční číslo: EF666092 | aktuálnost: 28.05.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Budování portfolia pravidelných zákazníků a péče o ně, telefonický a osobní kontakt se zákazníky, udržování dobrých obchodních vztahů, zpracování a příprava nabídek pro potenciální zákazníky, konzultace vhodného řešení pro zákazníky, péče o stávající kmen zákazníků, zodpovědnost za plnění obchodního plánu, účast na meetingu společnosti s obchodním manažerem, pravidelný reporting, administrativní práce v CRM

Požadujeme

M/Ž, min. SŠ vzdělání, úspěšná praxe v obchodní činnosti (hygienické a úklidové prostředky, papírenské zboží, apod.), dobrá znalost práce na PC, znalost IS Pohoda výhodou, ochota cestovat, ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, ochota na sobě pracovat a dále se vzdělávat, spolehlivost a zodpovědnost, loajalita

Nabízíme

Zaměstnání na HPP, pevná mzda + prémiová složka, mobilní tel., notebook a firemní automobil, příjemné pracovní prostředí a stabilní kolektiv, možnost sebeuplatnění

Místo pracoviště: S. K. Neumanna 1257/14, Hradec Králové, 50002

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce, obchodník, prodejce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook