Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby Rokycany - ubytování Zdarma

referenční číslo: EF61B626 | aktuálnost: 29.08.2016

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné manuálně zručné kandidáty/tky na pozici

Náplň práce

Výroba a tvarování gumových hadic, závěrečná montáž, kompletace gumových hadic pro automobilový průmysl.

Požadujeme

- manuální zručnost
- zodpovědnost
- praxe na výrobní lince v automobilovém průmyslu výhodou
- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

- smlouva na HPP
-operátor montáží- mzda 84,-/hod, variabilní složka mzdy 11,-/hod
- operátor autoklávu - mzda 99,-/hod, variabilní složka mzdy 11,-/hod
- možnost navýšení mzdy po zapracování až o 10,-Kč
- příplatky za práci o víkendu 30 %
- příplatek za přesčas 30 %
(při práci o víkendu na přesčase celkem 60 % příplatek)
- 25 dnů dovolené
- dotované závodní stravování
- přítomností 1550,- Kč
- věrnostní bonus
- náborový bonus po odpracování celého měsíce 500,-Kč
- příplatky dle ZP

Mzda: 19 000 - 23 000 Kč

Místo pracoviště: Rokycany

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, obsluha stroje, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy