Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka s AJ

referenční číslo: ED674FAE | aktuálnost: 28.03.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, českou společnost, která se pohybuje v oboru stavebnictví více než 22 let a specializuje se především na protipožární zařízení ve střešních světlících, dále pak na podlahové krytiny, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Asistent/ka s AJ nebo NJ.

Náplň práce

Náplň práce:
- Vyhotovování technických návodů, návodů na montáž a použití dle zahraničních podkladů
- Provozní úkony související s chodem kanceláří
- Připravování provozních plánů (ISO 9001)
- Připravování podkladů pro soudní projednávání z nevymožitelných pohledávek
- Drobné provozní úkoly, objednávky
- Přípravy podkladů pro ekonoma společnosti
- Marketing – kontrola, příprava podkladů, plánů
- Propagace – tisky, časopisy, vyhledávače, aktualizace www

Požadujeme:
- Vzdělání SŠ (i student, absolvent), nejlépe v oboru marketing
- Znalost anglického nebo německého jazyka
- Uživatelská znalost PC (Word, Excel, Powerpoint)
- Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
- Příjemné pracovní zázemí v malém kolektivu
- Zázemí prosperující české firmy
- HPP, příp. možnost pracovat brigádně při studiu + následně možnost zaměstnání na HPP po ukončení vzdělání, lze i na poloviční úvazek
- Firemní benefity (stravenka, dovolená navíc…)
- Nástup možný ihned
- Místo výkonu práce: Praha 9

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Praha

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Studenty