Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá nové kolegy na pozici:

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

referenční číslo: ED53C776

Náplň práce:

  • je zodpovědný za seřízení a správný chod jednotlivých strojních zařízení - vstřikovací lisy
  • pečuje o bezvadný stav a čistotu jednotlivých nástrojů a nářadí, zodpovídá za jejich správné, bezpečné a přehledné uložení
  • kontroluje kvalitu vyráběných dílců v průběhu celé směny dle plánu kontrol, reaguje na případné závady
  • kontroluje úplnost a správnost předepsané dokumentace na jednotlivých pracovištích a je zodpovědný za dodržování výrobních technologií
  • spolupracuje s pracovníky podpůrných týmů na opravách a údržbě zařízení, s technologií a kvalitou

Požadujeme:

  • OU/SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti se vstřikovacími stroji
  • zkušenosti z automotive výhodou
  • orientaci v technické dokumentaci
  • zodpovědný přístup k plnění pracovních úkolů
  • znalost práce na PC
  • základní znalosti programu SAP výhodou
  • zkušenosti s nástroji štíhlé výroby SMED/RVN, 5S, Kaizen výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • zajímavou práci na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína či Rychvaldu
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu

Místo pracoviště: šenov u nového jičína, šenov u nového jičína, 74101

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity