Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr Kovárny

referenční číslo: ED4FB7BD | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • zadávání a kontrola plnění výrobních úkolů dle stanoveného plánu
  • vedení evidence pracovní směny, plánování směn
  • kontrola účelného využívání nástrojů a spotřeby režijních nákladů
  • kontrola pracovní a technologické kázně
  • odepisování operací
  • kontrola dodržování BOZP, pracovního řádu a ostatních vnitřních směrnic

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • zkušenost s vedením zaměstnanců ve strojírenství výhodou
  • dobrá znalost technologie strojírenské výroby
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost práce na PC
  • výborné komunikační, organizační schopnosti
  • samostatnost

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Mzda: 19 000 - 23 000 Kč

Místo pracoviště: Řepčínská 35/86, Olomouc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: mistr výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita