Typ nabídky

Minimální mzda

Referent oddělení stavebního řádu

referenční číslo: EC847DE1 | aktuálnost: 14.07.2016

Statutární město Frýdek-Místek

Statutární město Frýdek-Místek vyhlašuje výběrové řízení na místo referenta oddělení stavebního řádu při odboru územního rozvoje a stavebního řádu, platová třída 10, pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD a RD)
a) VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru,
b) VOŠ v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo
c) SŠ s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví

Náplň práce

referenta oddělení stavebního řádu při odboru územního rozvoje a stavebního řádu,

Požadujeme

Nabízíme

platová třída 10, pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD a RD)

Mzda: 16 440 - 24 750 Kč

Místo pracoviště: Frýdek-Místek

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita