Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce realit - 80% provize - Největší RK na Světě

referenční číslo: EB5F4113 | aktuálnost: 10.02.2018

Ditty s.r.o.

Prodejce nemovitostí - 80% provize - Největší RK na Světě
RE/MAX Trend - RE/MAX prodává nejvíce realit na světě. Přijdte zjistit proč.

Požadované vzdělání - Bc až Vš

Náplň práce

Hledáme nové parťáky
Realitní Prodejce- RE/MAX Trend - 80% provize
Pro oblast - Okres Ústí nad Orlicí, Pardubicko, Olomoucko, Královéhradecko, Trutnovsko, Vysočina

Chcete 80% provize - ANO u nás to jde
Když reality, proč ne s největší sítí na světě?

Můžete prodávat nemovitosti kdekoli a komukoli po světě z pláže.

Která jiná Realitní sít Vám toto nabídne?

- sdílení zakázek mezi makléři i ve světě
- zázemí nejsilnější realitní společnosti na českém trhu a ve světě
- kariérní růst a kontinuální vzdělávání, evropskou certifikace kvality ISO
- referenční business ze sítě RE/MAX
- firemní strategii založenou na vysokých etických standardech atd

Pro koho je určeno
Je prokázáno naší každodenní praxí, že právě lidé se zkušenostmi z jiných oborů ve věku nad 40 let jsou v našem oboru nejúspěšnější. Pozitivem naší práce je, že není věkově vůbec omezená a řada našich kolegů velmi úspěšně podniká i pozdně produktivním věku. Předchozí realitní praxe není nutná, úspěšní makléři se rekrutují z oboru stavebnictví, bankovnictví, školství, pojištovnictví aj. Požadujeme minimálně středoškolské a vyšší vzdělání, ochotu učit se novým věcem a chuť do práce. Těšíme se na Vás.

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Práce na živnostenský list/IČO
Požadované vzdělání: Vysokoškolské nebo Středoškolské

Požadujeme

Požadavky na kandidáty
Solidnost, lidskost a chuť si něco dokázat

Nabízíme

Příjímáme i maminky na mateřské dovolené.)

Mzda: 40 000 - 90 000 Kč

Místo pracoviště: Pardubice, Hradec Králové, Ustí nad Orlicí, Olomouc, Litomyšl, Vysoké Mýto,

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Justice, právo, legislativa, Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: konzultant hypotéčních úvěrů, konzultant v bankovnictví, konzultant v pojišťovnictví, pojišťovací zprostředkovatel, advokát, advokátní a notářský koncipient, právní poradce, manažer prodejny, obchodního domu, obchodní ředitel/manažer, obchodní zástupce, obchodník, odborný asistent prodeje, prodejce, správa objektu, správce objektu, osobní bankéř, finanční poradce, maloobchodní konzultant, manažer prodeje, manažer prodejního týmu, obchodní asistent, obchodní referent, produkt developer, realitní makléř, referent nákupu a prodeje, regionální obchodní manažer, vedoucí pobočky, vedoucí/manažer prodejny

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Rodiče s dětmi