Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní zamečník – AL profily (-mpb-)

referenční číslo: EB112675 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- příprava a řezání hliníkových profilů
- montáž rámů vstupních systémů

Požadujeme

- samostatného, manuálně zručného řemeslníka
- výuční list ve strojírenství
- praxe se zpracováním Al profilů
- zkušenost se svařováním hliníku výhodou
- znalost čtení výkresové dokumentace
- zručnost, preciznost, spolehlivost
- uživatelská znalost práce na PC
- aktivní přístup k práci
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- perspektivní práci ve výrobní společnosti
- profesní růst
- dobré platové podmínky – v závislosti na výkonu
- závodní stravování na pracovišti

Místo pracoviště: okr. Blansko

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Profese: strojní zámečník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity