Typ nabídky

Minimální mzda

Technik pro segment hydroizolací

referenční číslo: EA4583DF | aktuálnost: 01.08.2016

MAPEI, spol. s r.o.

Společnost Mapei, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny Mapei zabývající se výrobou a prodejem stavební chemie,
rozšiřuje tým o
pracovníka nebo pracovnici na pozici

Náplň práce

Podpora prodeje produktů a celých systémových řešení značky Mapei pro hydroizolace střech z PVC a bitumenů, spodních staveb technickým servisem po celé ČR:
• řešení detailů na střeše i spodní stavbě, návrhy a tepelně – technické posuzování střešních plášťů, návrhy hydroizolačních vrstev konstrukce spodních staveb
• technický dohled během pokládek pásů (folií) včetně telefonní podpory
• zaškolení zpracovatelů a fyzické předvádění aplikace materiálů přímo na místě realizace
• školení zákazníků na odborných seminářích a školeních pořádaných firmou se zaměřením na výše uvedené produkty včetně souvisejících technologií
• příprava ukázkových vzorků aplikací systémových řešení
• zpracovávání podkladů pro nabídky řešení a návrhy technických řešení
• návrhy technických řešení a tvorba položek do cenových nabídek
• podpora a jednání s projektanty při tvorbě projektu
• působnost – celá ČR

Požadujeme

• osobnost - odolnou vůči stresu, aktivní, průbojnou, komunikativní, zodpovědnou, spolehlivou, samostatnou, vnitřně motivovanou dosahovat stanovené cíle
• výbornou znalost produktů a jejich instalaci v oblasti hydroizolačních PVC folií a bitumenových pásů
• min. 3 roky praxe s posuzováním kotevního plánu a řešení detailů a doplňků plochých střech i spodních staveb
• znalosti technické dokumentace a legislativy související s problematikou hydroizolací
• zkušenosti a kontakty z jednání s projektanty při podpoře řešení skladeb
• manuální zručnost a praktická zkušenost s aplikací stavebních materiálů výhodou
• orientaci na zákazníka
• ŘP sk. B
• časovou flexibilitu a ochotu cestovat a pracovat v terénu po celé ČR
• znalost AJ výhodou (na úrovni dorozumění se slovem i písmem ohledně produktů)
• nástup co nejdříve

Nabízíme

• perspektivní a prestižní zaměstnání s možným kariérním postupem
• stabilitu nadnárodní společnosti
• motivující platové podmínky
• služební vůz
• notebook s mobilním připojením na internet
• benefity jako např. možnost studia AJ, relaxačně sportovní benefit atd.
• rozšiřování znalostí nejnovějších technologií v oblasti stavební chemie na interních seminářích a školeních vedených specialisty z výzkumných laboratoří a technického oddělení mateřské centrály v Itálii

Mzda: 25 000 Kč

Obor: Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: pokrývač, stavbyvedoucí, technik ve stavebnictví, technolog ve stavebnictví, obchodně technický zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita