Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - Praha - Horoměřice, 25-35 000 Kč

referenční číslo: EA192BCC | aktuálnost: 01.12.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi zajímavou a dobře placenou práci na okraji Prahy, u velice solidní a stabilní společnosti, s možností nalezení ubytování přímo v místě (nebo v blízkosti) výkonu práce.

Odpovězte na naši nabídku práce, a můžeme probrat Vaši novou profesní i osobní budoucnost v Praze.

Profil firmy:
Naším klientem je stabilní společnost, která pro tuzemskou i zahraniční klientelu vyrábí a instaluje především světelné reklamy a interiérové prvky.
V rámci rozvoje společnosti hledáme nové, spolehlivé zaměstnance.

Náplň práce:
- montáže reklamních prvků u klientů společnosti v tuzemsku i zahraničí /jedná se o světelné i nesvětelné reklamy, tabule, polepy apod./

Hledáme šikovné a technicky zdatné adepty, ideálně se zkušeností s instalačními pracemi v terénu.

Uvítáme:
- manuální zručnost
- ideálně /ne nutně/ praxe s prací ve výškách
- samostatnost a spolehlivost
- týmového ducha
- řidičský průkaz sk. B, ideálně BE se zkušeností
- časovou flexibilitu
- nástup možný nejlépe ihned, ev.dle dohody

Jsme připraveni respektovat Vaši výpovědní lhůtu v současném zaměstnání.

Jednání s Vámi povedou již přímo pracovníci firmy, rádi Vám zodpovědí veškeré technické i pracovní detaily dané pracovní pozice.

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve stabilní společnosti v Praze - Horoměřicích
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým
- motivující nástupní mzdu dle zkušeností a praxe cca 25-35 000 Kč
- možnost práce na zajímavých a různorodých zakázkách klientů
- pomoc a podporu při stěhování, v případě zájmu
- nástup možný ihned, dle dohody s vybranými kandidáty

Váš strukturovaný životopis v češtině (slovenštině), prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity