Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér elektro - brigáda (LH)

referenční číslo: E95E18FC | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

Náplň práce

Do jednotky Servisu zařízení VN v Brně, Vídeňská, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici podpory projekce.

Hlavním úkolem této pozice je podílení se na zpracování výkresové dokumentace, podpora projektantů a časem přebrání samostatných úkolů.

Náplň práce:
- podpora při vytváření požadované technické dokumentace
- úzká spolupráce s projektanty i dalšími členy oddělení
- podpora v administrativních činnostech, zadávání dat do systému SAP ad.
- vytvoření potřebných technických podkladů

Kandidáti na tuto pozici musí prokázat:
- SŠ/VŠ elektrotechnického směru podmínkou
- možnost odpracovat 12-20 hodin týdně v nepravidelném režimu
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (A2-B1)
- znalost 2D a 3D modelování v AutoCAD apd.
- flexibilitu, samostatnost, ochotu se učit a zájem rozvíjet se v oboru

Splňujete požadavky?
Dejte nám o sobě vědět a my Vám dáme příležitost!

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Brigáda