Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá nové kolegy na pozici:

R&D inženýr – vývoj software pro maticové světlomety

referenční číslo: E927D7DA

Náplň práce

 vyvíjí software pro řízení maticových světlometů
 spoluprácuje s konstruktéry na návrzích výrobků
 podílí se na aplikaci nových technologií
 sleduje trendy
 spolupracuje s ostatními členy týmu
 podílí se na tvorbě patentů

Požadujeme

 vysokoškolské technické vzdělání
 znalost programování v C++ a Qt
 znalosti objektového programování
 počítačová tvorba videí, případně programování virtuální reality (fyzikální model, mapování textur, animace) výhodou
 orientace v počítačovém zpracování obrazu výhodou
 znalost programování jednočipu výhodou
 orientace v programování FPGA výhodou
 technické myšlení, analytické a komunikační schopnosti
 znalost AJ

Nabízíme

 pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
 25 dní dovolené
 Sick Days – 2dny/rok
 příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
 příspěvek na stravování
 variabilní bonusový systém
 možnost jazykového a odborného vzdělávání
 příspěvek na penzijní připojištění
 možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita