Typ nabídky

Minimální mzda

PR asistent/ka (zástup za mateřskou dovolenou)

referenční číslo: E891E2E7 | aktuálnost: 02.05.2017

Městská divadla pražská

Městská divadla pražská, p.o. hledají vhodného kandidáta na níže uvedenou pozici.

Náplň práce

· denní monitoring médií,
· příprava tiskových zpráv a konferencí,
· příprava PR článků, rozhovorů a soutěží,
· externí a interní komunikace s novináři, partnery divadla a zaměstnanci,
· podíl na správě webových stránek a Youtube kanálu,
· podíl na organizaci doprovodných akcí,
· barterová spolupráce,
. PR asistent/ka je podřízen/a marketingovému managerovi

Požadujeme

· minimálně SŠ vzdělání
· výborná znalost českého jazyka
· praxe v oblasti public relations a media relations alespoň jeden rok (může být i v rámci studia)
· orientace ve světě sociálních sítí a zájem o kulturu
· znalost práce s PC
· zodpovědný přístup, samostatnost, pečlivost, kreativita
· časová flexibilita (občasná práce večer a o víkendech)
· nástup Leden 2017
· CV posílejte do 26.10.2016

Nabízíme

· pracoviště v centru Prahy
· inspirativní prostředí a příjemný kolektiv
· stabilní zázemí respektované kulturní organizace
· zaměstnanecké benefity, stravenky, zvýhodněné vstupenky
· platové ohodnocení podle délky praxe a vzdělání

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita