Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Automechanik

referenční číslo: E8912E37 | aktuálnost: 02.05.2017

DAJBYCH, s.r.o.

Zavedený pražský autosalon prémiových značek – autorizovaný servis a prodej Jaguar a Land Rover. Do našeho servisního týmu hledáme kolegu, šikovného mechanika.

Náplň práce

Do našeho servisního týmu hledáme kolegu, šikovného mechanika.

Požadujeme

Co očekáváme?

  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • praxi v servisu
  • zkušenosti se značkami Jaguar / Land Rover výhodou, nikoliv podmínkou
  • alespoň základy anglického jazyka výhodou

Nabízíme

Co nabízíme?

  • stabilní práci pro zavedený autosalon prémiových značek
  • vzdělávání a odborné kurzy
  • příspěvky na stravování

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity