Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka generálního ředitele s AJ

referenční číslo: 543 | aktuálnost: 11.01.2017

ALP consulting

Pro našeho klienta, inženýrskou společnost s dlouholetou tradicí, která se zaměřuje na silniční a dálniční stavby, mosty, městské komunikace a pozemní stavby , hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

- organizační a administrativní podpora ředitele společnosti
- příprava podkladů na porady
- zpracování zápisů z porad
- samostatné řešení úkolů vyplývající z dané pozice
- zajišťování nákupu administrativních potřeb
- výdej pracovních pomůcek a jejich evidence ve skladu pomůcek
- kompletní vedení poštovní agendy
- příprava podkladů a evidence majetku
- emailová a telefonická komunikace

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- pokročilou znalost AJ - podmínkou
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- spolehlivost, flexibilitu, samostatnost,
- pečlivost, odpovědnost, preciznost
- trestní bezúhonnost
- znalost softwaru ESO9 je výhodou, nikoli podmínkou
- ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita