Typ nabídky

Minimální mzda

Investiční referent/ka – specialista mostních konstrukcí

referenční číslo: E7979EDD | aktuálnost: 16.09.2016

Ředitelství silnic a dálnic ČR (státní příspěvková organizace)

Ředitelství silnic a dálnic ČR
je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.
Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Náplň práce

Náplň práce
• Technické expertízy projektových dokumentací pozemních komunikací se zaměřením na mostní objekty
• Zajištění koordinace přípravy staveb mostních objektů
• Spolupráce s ostatními specialisty v rámci týmu Úseku výstavby

Požadujeme
• VŠ technického směru
• Znalost technických a právních předpisů platných pro projektování mostních objektů
• Praxe v oboru projektování mostních objektů je výhodou
• Základní znalost dopravního inženýrství
• Uživatelská znalost MS Office
• ŘP skupiny B (aktivní řidič)
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme
• Tvůrčí práci při projektové přípravě klíčových dálničních a silničních staveb
• Odborného vzdělávání (účast na seminářích apod.)
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky
• Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu
Ihned, nebo dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky
11. platová třída dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 14. 10. 2016
(do předmětu uveďte „Investiční referent/ka – specialista mostních konstrukcí“)

Pro další informace prosím kontaktujte
PhDr. Irena Jelínková Havránková, irena.jelinkova@rsd.cz, tel. 241 084 127

Místo pracoviště: Praha 4

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální