Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník/CE

referenční číslo: E77194EE | aktuálnost: 02.05.2017

Atlas software a.s.

Také vám někdy připadají naše zákony trochu komplikované? a co teprve legislativa Evropské unie? a přitom se zákony musí řídit každá firma ať už je malá nebo velká.
Naše společnost již 24 let pracuje na vývoji právních a ekonomických informačních softwarů. Díky našemu jedinečnému systému CODEXIS pomáháme našim zákazníkům orientovat se v zákonech a předpisech, vyznat se v záludnostech evropského práva a jeho propojení s tím naším, dohledat si kdy mají zaplatit daň a kdy nemusí, co je potřeba hlásit a kam, ….
Naše pobočka v Brně potřebuje novou posilu, která nám pomůže Codexis a další užitečné softwarové produkty prodávat novým zákazníkům. Hledáme proto nového kolegu nebo kolegyni na pozici

Náplň práce

Jaká práce Vás přesně čeká?
- každý den vás vyšleme na 4-5 předem domluvených schůzek u klientů – především jsou to noví zákazníci, takže půjde zejména o akvizice
- v průběhu jedné max. dvou schůzek budete mít za úkol prodat zákazníkovi některý z našich produktů (nabízíme několik jedinečných specializovaných systémů z oblasti práva a ekonomiky, takže dokážeme téměř každému zákazníkovi nabídnout nějaké užitečné řešení)
- pravidelné reporty úspěchů

Požadujeme

Aby se Vám naše produkty dobře prodávaly, budete potřebovat:
- SŠ, VŠ vzdělání– ekonomické nebo právní zaměření je fajn, ale není podmínkou
- jakoukoliv byť krátkou zkušenost s prodejem – nezáleží nám na tom, co jste prodávali – nápoje, reklamu, IT záležitosti….
- obchodního ducha – dokážete od zákazníka zjistit, s čím zápolí a prodat mu řešení, které mu pomůže
- řidičský průkaz sk.B – každý den budete jezdit za zákazníky
- dobrou orientaci v MS Office – zejména Excel

Nabízíme

Co by se Vám v naší společnosti mohlo líbit?
- zázemí ryze české společnosti, která je leaderem na trhu
- možnost uplatnit své právní či ekonomické vzdělání a prodávat smysluplné produkty, které firmám usnadňují práci
- zajímavý fixní plat a k tomu provize (naši obchodníci si pravidelně vydělají 40.000, nezřídka 60.000 a mnohdy ještě víc)
- množství benefitů – příspěvek na vzdělání i na dovolenou, ošatné a další
- samozřejmostí je auto, notebook i mobil

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, Justice, právo, legislativa, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy