Typ nabídky

Minimální mzda

Fakturant/ka

referenční číslo: E754B33F | aktuálnost: 15.01.2017

Menzies Aviation (Czech), s.r.o.

Nadnárodní společnosti Menzies Aviation (Czech), s.r.o., působící na letišti Václava Havla Praha, hledá uchazeče na pozici:

Náplň práce

Náplň práce:

•zajišťování přenosu dat do finančního systému •reporty pro vedení společnosti •fakturace objednávek •zpracování vydaných faktur a následné zaúčtování

Požadujeme

•ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru
•dobrou znalost AJ
• MS Office – dobrá uživatelská znalost
•flexibilita
•výborné komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování
•praxe na obdobné pozici výhodou
•loajalitu

Nabízíme

•práci ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti
•firemní benefity
• práce na HPP

Místo pracoviště: Praha 6

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Profese: fakturant/fakturantka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy