Typ nabídky

Minimální mzda

Instalatéři do Německa - prémie 300 euro!

referenční číslo: E6782F95 | aktuálnost: 08.02.2021

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Láká Tě práce v Německu u SPOLEHLIVÉHO německého zaměstnavatele?
Chceš mít jistotu DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE a solidního výdělku?
Máš víceleté zkušenosti jako instalatér a DOMLUVÍŠ SE (nejen) v tomto oboru NĚMECKY?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP je pro Tebe důležitý stejně jako zajímavá a pestrá NÁPLŇ PRÁCE?
Naše firma DREMO Personaldienstleistung GmbH obsazuje na hlavní pracovní poměr šikovné instalatéry (m/ž) na stavební projekty do Německa.

Náplň práce

- instalace a zprovoznění sanitárních zařízení, topení a klimatizační techniky
- výměna částí, např. těsnění, filtrů a nástavců
- zasítění soustav a systémů
- zjištění chyb a jejich oprava

Požadujeme

- výuční list v oboru a/nebo víceletá doložená praxe
- němčina alespoň na mírně komunikativní úrovni
- dobrá orientace v návodech
- zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
- slušné vystupování
- samostatnost, výborná pracovní disciplína
- flexibilita, připravenost na montáže, cesty, práce ve směnách
- řidičský průkaz a vlastní automobil
- pracovní zkušenosti z Německa vítány

Nabízíme

- práce na dobu neurčitou na různých projektech v Německu
- osmihodinová základní pracovní doba
- výborná organizace práce díky zkušeným disponentům
- příplatky za presčasy a práci o svátcích
- příspěvek na Vánoce, příspěvek na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
- tarifní výdělek a diety (nezdaněný příspěvek na bydlení a dopravu)
- 24 až 30 dní dovolené (podle délky trvání pracovního poměru)
- sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých předpisů
- možnost výplaty týdně
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního nářadí
- zajišťujeme ubytování!

Požadované jazykové znalosti

Německý

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč

Region: Německo

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: instalatér/topenář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity